Hakkımızda ;

2010 yılında İzmir'de Av.Musa Taçyıldız tarafından kurulan hukuk bürosu, daha sonra bünyesine Av.Murat Can İmre ortaklığıyla tecrübelerini ve deneyimlerini birleştirmişlerdir. Kurulduğu günden itibaren sahip oldukları istikrarlı gelişmeyle Türkiye’nin saygın hukuk bürolarından biri haline gelmiştir. Bugün, geniş bir çerçevede hukuk hizmeti veren Taçyıldız & İmre Hukuk Bürosu, en verimli şekilde çözüme ulaşmak amacıyla çalışma alanlarına göre uzmanlaşmış departmanlara ayrılarak organize olmuştur.

AMACIMIZ

En üst kalitede hukuki hizmeti, terzi işi bir üslup ile sürdürülebilir bir şekilde sunmaktır.

TAÇYILDIZ & İMRE HUKUK BÜROSU

Randevu veya Bilgi Almak İçin Bizi Arayınız.

Av.Musa TAÇYILDIZ

İşyeri Sahibi- Yönetici – Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2010 yılı mezunudur. 2010 yılından beri kurucusu olduğu TAÇYILDIZ&İMRE Hukuk Bürosunda çalışmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır. Orta derecede İngilizce bilmektedir. Gayrimenkul Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, İdare Hukuku ve Ticaret Hukuku alanlarında çalışmaktadır. Ayrıca Marka ve Patent Vekilliği yürütmektedir. Yine gayrimenkul şirketleri ile ticaret şirketlerine danışmanlık yapmaktadır.

Av.Murat Can İMRE

İşyeri Sahibi- Yönetici – Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2009 yılı mezunudur. 2010 yılından beri kurucusu olduğu TAÇYILDIZ&İMRE Hukuk Bürosunda çalışmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır. Orta derecede İngilizce bilmektedir. İş Hukuku, Ceza Hukuku, Aile Hukuku ve İcra İflas Hukuku alanlarında çalışmaktadır.